Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

listopad 3rd, 2006

Stowarzyszenie e-learningu akademickiego

Kategoria wpisu: Edukacja, Wszystkie - Kinga Mazur @ 15:20

We wrześniu 2006 Stowarzyszenie E-learningu Akademickiego (SEA) zostało zarejestrowane w KRS. Teraz posiada już własną stronę internetową.

Do grona założycieli Stowarzyszenia z całej Polski, od lat promujących e-edukację w środowisku akademickim należą również przedstawiciele czterech uczelni z Krakowa: - dr Jerzy Skrzypek (Akademia Ekonomiczna w Krakowie) - mgr Anna Stanisławska (Uniwersytet Jagielloński) - dr Jacek Urbaniec (Uniwersytet Jagielloński) - dr Maria Zając (SGH, Akademia Pedagogiczna w Krakowie) - prof. Krzysztof Zieliński (Akademia Górniczo-Hutnicza)

Celami działania SEA są:

* przyczynianie się do podnoszenia poziomu edukacji polskiego społeczeństwa i rozwoju idei społeczeństwa informacyjnego; * promowanie i rozwijanie e-learningu w środowisku akademickim, administracji publicznej i gospodarce; * promowanie wysokich jakościowo standardów edukacji z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informacyjno-komunikacyjnych; * przyczynianie się do wirtualizacji procesów dydaktycznych i organizacyjnych w szkolnictwie wyższym; * wspieranie współpracy naukowo-dydaktycznej i organizacyjnej jednostek prowadzących kształcenie przez internet; * inspirowanie i umacnianie związków nauki z praktyką gospodarczą. O sposobach realizacji tych celów oraz o tym, jak dołączyć do Stowarzyszenia możecie przeczytać na oficjalnej stronie SEA: http://www.sea.edu.pl/.

Dodaj komentarz

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum