Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

styczeń 17th, 2008

Konkurs na logo bezprzewodowego Internetu

Kategoria wpisu: Konkursy, Wszystkie - Kinga Mazur @ 10:30

Rozpoczął się organizowany przez Urząd Miasta Krakowa oraz Gazetę Wyborczą konkurs na logo bezprzewodowego internetu.

Zadaniem uczestników konkursu jest zaprojektowanie oficjalnego logotypu bezprzewodowej sieci internetowej działającej na terenie Krakowa. Logotyp wykorzystywany będzie przez Urząd Miasta Krakowa m.in. w materiałach promocyjnych i informacyjnych związanych z siecią. Każdy z uczestników może zgłosić wyłącznie jeden projekt. Regulamin konkursu wraz z załącznikami dostępny jest na stronach www.krakow.pl oraz www.krakow.gazeta.pl.

Prace nadesłane do konkursu do 21 stycznia oceni specjalnie powołane jury, w skład którego weszli m.in. Władysław Pluta – wykładowca Wydziału Form Przemysłowych ASP w Krakowie oraz Filip Berkowicz – pełnomocnik Prezydenta Miasta Krakowa ds Kultury i Promocji Miasta.

Ostateczne wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 4 lutego . Nagrodą w konkursie jest laptop z oprogramowaniem o wartości 8 tysięcy złotych.

Przypomnijmy: Z bezprzewodowego internetu korzystać już można w obrębie całego Rynku, ul. Grodzkiej, placu Wszystkich Świętych, Barbakanu, i pl. Matejki. Na budynkach w Starym Mieście umieszczono dotychczas 7 specjalnych nadajników, które umożliwiają korzystanie z sieci zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Po zamontowaniu kolejnych nadajników – w 2008 roku, będzie ich w sumie 18.

źródło: Dwutygodnik miejski Kraków.Pl

Liczba komentarzy: 1 »

  1. Kochani …uaktualniajcie sie……..wstyd trzymać takie informacje po terminie pozdrawiam Piotr

    Komentarz dodał Piotr - 27.02.2008 @ 23:34

Dodaj komentarz

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum