Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

sierpień 15th, 2011

ALE2011 - (nie)konferencja agile już we wrześniu w Berlinie

Kategoria wpisu: - Konferencje, Wydarzenia: - Monika Konieczny @ 17:49

Pierwsza (nie)konferencja Agile Lean Europe 2011 (ALE2011 http://ale2011.eu) odbędzie się w Berlinie w NH Hotel Berlin-Mitte 7-9 września 2011. Podczas licznych wykładów, warsztatów, spotkań typu open space, rozmów kuluarowych praktycy IT zainteresowani podejściem lean i agile będą mieli okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy.

Grupa kluczowych prelegentów składa się takich sław jak: Rachel Davies, Bjarte Bogsnes i David Snowden. Pozostałe prezentacje będą prowadzone przez praktyków i ekspertów z krajów europejskich. Ich treść i formuła jest przygotowana tak by zaspokoić gusta wymagającej publiki o zróżnicowanych potrzebach. Agenda wykładów -> http://ale2011.eu/agenda/

Miłośnicy agile z całej Europy od kilku miesięcy intensywnie pracują nad organizacją spotkania – wyniki ich działań widoczne są na stronie http://ale2011.eu oraz na Twitterze (#ale2011).

ALE2011 chce wykorzystać potencjał jaki tkwi w zróżnicowaniu (pod względem kulturowym, środowiskowym, etc.) europejskich praktyków i ekspertów by nawiązać nowe kontakty, stworzyć płaszczyznę współpracy i wymiany doświadczeń.

Spotkanie sponsorowane jest licznie przez europejskie firmy, dzięki nim możliwe jest obniżenie kosztów opłaty konferencyjnej osobom które potrzebują wsparcia finansowego. Sponsorzy to: Agile Alliance, agile42, ANECON,CHIP Online, codecentric, Ericsson, it-agile, jbrains.ca, Lean Software and Systems Consortium, massimus, Nokia, PairCoaching.net, proyectalis, ScrumDesk, SoCraTes 2011.

Wszystkich gorąco zachęcamy do przyjazdu na konferencje wraz z najbliższymi (dziećmi, partnerami). Przygotowaliśmy dla nich specjalne atrakcje podczas ALE2011 (gry symulacyjne, krótkie prezentacje o atrakcjach Berlina i wykorzystywaniu agile w życiu codziennym).

Kilka słów o Agile Lean Europe Network (ALE): Agile Lean Europe (ALE) to otwarta i dynamicznie rozwijająca się sieć ludzi (nie firm), która łączy społeczności lokalne i instytucje. Celem jest rozpowszechnianiu nowych idei i tworzeniu wspólnej bazy wiedzy o Agile i Lean w Europie i inspirujących kontaktów.

Tags: , , , , ,

Dodaj komentarz

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum