Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

luty 4th, 2013

Agile Lean Europe [ALE] Kraków - 11 lutego: ‘Zastosowanie Kanbana z elementami Scrum w zespołach programistycznych’

Kategoria wpisu: - Prelekcje, - Imprezy, Wydarzenia: - Piotr Kuchta @ 20:14

Po świąteczej, noworocznej oraz feryjnej przerwie, zapraszamy na kolejne spotkanie ALE Kraków. Tym razem wystąpi Jan Biela-Abreu z tematem: „Zastosowanie Kanbana z elementami Scrum w zespołach programistycznych”.

Abstrakt: „Podczas wykładu zaprezentowane zostaną podstawy Kanbana wykorzystywanego coraz szerzej w środowiskach programistycznych.  Na przykładzie jednego z departamentów firmy Ericpol postaram się dowieść, że Kanban przydaje się nie tylko w zespołach utrzymania i nie tylko jako narządzie wspomagające zespół. Przedstawiona zostanie implementacja na poziomie projektowym, która wraz z wprowadzonymi elementami Scruma pozwala na zarządzanie wielopoziomowe dużą organizacją.”

Data: Poniedziałek, 11.02.2013

Godzina: 19.00

Miejsce: Klub RE Świętego Krzyża 4, Kraków

Mapka: http://www.klubre.pl/kontakt.html

Mamy zarezerwowaną osobną salę (aka “Bunkier”), żeby do niej trafić zaraz po zejściu po schodach skręć w lewo, przejdź przez drzwi i korytarzykiem już prosto do sali. Rezerwacje: Brak. Przyjdź, posłuchaj, porozmawiaj.

Agenda:

19.00 Spotykamy się

19.15 Jan Biela-Abreu “Zastosowanie Kanbana z elementami Scrum w zespołach programistycznych”

20.15 Networking

Do zobaczenia w RE!

alekrakow.com

Tags: , , , , ,

Dodaj komentarz

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum