Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

maj 26th, 2014

Mroczne Sekrety Twórców Gier Komputerowych XIII

Kategoria wpisu: - Konferencje, Edukacja, Wydarzenia: - Maciej Siwek @ 18:58

Już 29 maja odbędzie się w Krakowie trzynasta odsłona Mrocznych Sekretów Twórców Gier Komputerowych. Tym razem chcielibyśmy Was zaprosić do wysłuchania dwóch prelekcji i wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym, a potem oczywiście na wspólne już dyskusje do późnego wieczoru w klubie studenckim Filutek.

Pierwszą prelekcję - “Efekt Potwierdzenia, Czyli: czy media tworzą idealistyczny obraz przemysłu gier komputerowych?” - poprowadzi Krzysztof Zięba, designer gier zarówno planszowych jak i komputerowych, który aktualnie rozkręca własną markę King Zebra Studio.

W następnym wystąpieniu - ”Mechanizmy narracyjne w grach wideo i kwestia interpretacji” - posłuchamy dra Tomasza Majkowskiego, wybitnego badacza gier z Europejskiej Akademii Gier, UJ.

A na koniec panel dyskusyjny “Gracz - aktor, gracz - reżyser. Sprawczość i tożsamość postaci gracza” z udziałem prelegentów oraz prawdopodobnie najlepszego polskiego bloggera gier MMO - Wojtka Bierońskiego. Moderować zaś będzie Magdalena Cielecka, która od niedawna prowadzi rosnącego w popularność vloga Ludovlogia.

Plakat Mroczne XIII

Zapraszamy na Akademię Górniczo-Hutniczą, do budynku D-6, sali 201 od godz. 18.45 w czwartek. Zachęcamy też do dołączenia i dzielenia się wydarzeniem na facebooku :)

Dodaj komentarz

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum