Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

maj 30th, 2014

Eclipse Day Polska, 11 czerwca

Kategoria wpisu: - Prelekcje, - Imprezy, - Konferencje, Edukacja, Wydarzenia: - Szymon Brandys @ 11:50

Eclipse Logo11 czerwca odbędzie się drugi Eclipse Day w Polsce. Impreza ta to jednodniowa konferencja o technologiach open source, głównie z obszaru Eclipse, Cloud, i ich komercyjnych zastosowaniach. Zapraszamy do udziału i posłuchania ekspertów z firm IBM, CollabNet, Tasktop kontrybuujących do takich projektów jak Eclipse Platform, Orion, OpenStack, EGit, JGit, XText, Tycho i wielu innych. Gościem specjalnym Eclipse Day w Krakowie jest Mike Milinkovich, Dyrektor Eclipse Foundation, oraz techniczni liderzy i menadżerowie projektów Eclipse Orion i Eclipse SDK -  Ken Walker i Daniel Megert.

Więcej informacji o spotkaniu znajdziecie na wiki. Spotkanie jest darmowe, ale konieczna jest rejestracja tutaj. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcam do szybkiej rejestracji.

Termin: 11 czerwca, start rejestracji o 8:30, koniec oficjalnej części planowany na 17:10

Impreza odbędzie się w tym samym miejscu i czasie co 3 dzień konferencji 33rd Degree. Prezentacje Eclipse Day będą dostępne dla uczestników 33rd jako osobne tracki.

Tags: , , , , , ,

Dodaj komentarz

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum