Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

maj 18th, 2015

Noc Informatyka^9

Kategoria wpisu: - Prelekcje, - Konferencje, Edukacja, Wszystkie, Wydarzenia: - nocinformatyka @ 18:54

Już 29 maja br. o 18:00 w klubie muzycznym Forty Kleparz przy ul. Kamiennej 2-4 w Krakowie rozpocznie się 9. edycja konferencji znanej pod nazwą Noc Informatyka. To  niekonwencjonalne wydarzenie rozrywkowo-naukowe, które łączy elementy konferencji otwartej, imprezy integracyjnej oraz sportów ekstremalnych. ;-)

Organizatorami są: Studenckie Koło Naukowe Informatyków przy KIiMK UP Kraków oraz zaprzyjaźnieni informatycy z krakowskiego środowiska IT.

Zapraszamy wszystkich ciekawych świata ludzi, którzy dodatkowo interesują się informatyką lub dziedzinami pokrewnymi. Garnitury i formalizmy zostawiamy za drzwiami. Będzie luźno, swobodnie i ciekawie. Jeśli zdobywanie wiedzy w “tradycyjny sposób” cię usypia, przyjdź - gwarantujemy dobrą zabawę, inspirujące referaty i możliwość poznania ciekawych ludzi.

Jak co roku czekają na was konkursy i teleturnieje z nagrodami, ciekawe wykłady tematyczne i dobre imprezowanie. Oprócz tego, w tym roku, oferujemy trochę nowości, które was zaskoczą. Nowy lokal to nowe możliwości, inaczej zorganizowane prelekcje, które będą oddzielone od wolnych rozmów, a co za tym idzie, miejsce do grania oraz inne niespodzianki. Zachęcamy do przyniesienia laptopa i dobrego humoru. :-)

Atrakcją wieczoru będzie gra terenowa Counter-Hack. Polega na: “włamaniu się do strzeżonego fortu, wykradnięciu tajnych materiałów, uwolnieniu zakładnika i ew. walki ze strażnikami”, przy użyciu karabinów laserowych i laptopa. ;-)

Wszystkich niecierpliwych, którzy chcieliby dołączyć do nas wcześniej zapraszamy już o 15:00 do budynku Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN przy ul. Podchorążych 2 na dwugodzinne, praktyczne warsztaty traktujące o przydatnych trikach w popularnym programie graficznym Photoshop, które poprowadzi ekspert Adobe i właściciel eduweb.pl - Grzegorz Róg.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: http://nocinformatyka.pl, w tym pełen program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny, z którego można skorzystać tylko do 24 maja!

Najświeższe newsy publikujemy zawsze na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/NocInformatyka

Do zobaczenia na miejscu!

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum