Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

maj 18th, 2015

W tym tygodniu rozpoczyna się III edycja Geek Week KRK

Kategoria wpisu: - Prelekcje, Wydarzenia: - Tomasz Pawłowski @ 18:57

W dniach 18-24 maja w Krakowie odbywa się trzecia edycja Festiwalu Geek Week. To cykl wydarzeń związanych z nowymi technologiami, który w tym roku skupia się na designie. Odbiorcy Festiwalu mogą wybierać spośród otwartych wydarzeń z prezentacjami oraz tematycznych warsztatów.

W ramach Festiwalu skorzystać można m.in. z kreatywnych warsztatów zespołowych Women in Technology, barcampu Startup Stage o tematyce „Internetu przedmotów”, wykładów na temat hostingu „po ludzku” organizowanego przez serwery.pl, oraz prezentacji o blogowaniu na Czwartku Social Media. Od piątku do niedzieli w ramach Geek Weeka odbywa się ArtBuzz – czyli wypełniony prezentacjami oraz warsztatami Festiwal Sztuk Cyfrowych.

Najważniejszym celem Geek Week Krk jest integrowanie społeczności ludzi związanych z branżą nowych technologii oraz przedstawienie możliwości rozwoju zawodowego w tym zakresie. Luźniejszym celem jest promowanie idei, mówiącej, że „geek is the new sexy”, czyli będąc kujonem można jeszcze bardziej imponować społeczeństwu.

Głównymi pomysłodawcami i koordynatorami tej niekomercyjnej inicjatywy są Patrycja Longawa i Tomasz Pawłowski. Jednak najważniejsi są liczni partnerzy, którzy angażują swój czas i zasoby w organizację poszczególnych wydarzeń w Geek Weeku.

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych. W tym programistów, grafików, startupowców, project managerów, marketerów i wszystkich związanych z branżą nowych technologii. W wydarzeniach uczestniczyć mogą w nich osoby dopiero zaczynające swoją przygodę z nowymi technologiami, jak i prawdziwi entuzjaści.

Geek Week Krk daje praktyczną wiedzę na temat IT i designu, oraz szansę na świetny networking. Można nawiązać relacje z potencjalnymi inwestorami, poznać ludzi z którymi warto tworzyć startupy lub inne projekty, wymienić się doświadczeniem. Co najważniejsze - udział w wydarzeniach Festiwalu jest bezpłatny.

Cykl wydarzeń Geek Week Krk odbywa się w różnych miejscach Krakowa, dlatego warto zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem na stronie: http://geekweekkrk.pl/

Dodaj komentarz

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum