Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

grudzień 16th, 2015

FINAŁ TECHNOLOGY CUP

Kategoria wpisu: - Imprezy, Konkursy, Wszystkie, Wydarzenia: - olaf @ 16:30

Do końca dobiega pierwsza edycja TechnologyCup. Wydarzenie finałowe odbędzie sie już 18 grudnia od godziny 14:00 w Atrium budynku SSE4 Comarch na ul. prof. Michała Życzkowskiego 23. Motywem przewodnim TechnologyCup jest Internet rzeczy (IoT). Jeśli interesują Cię rozwiązania sprzętowo softwarowe, szukasz inspiracji i masz własne pomysły, nie może Cię tam zabraknąć…

Program wydarzenia:

14.00 - otwarcie imprezy

14.10 - prezentacja projektów zrealizowanych przez finalistów

16.40 - obrady Jury, w międzyczasie wystąpienia m.in na temat wizjonerskich rozwiązań, sztuki użytkowej czy przyszłości technicznych rozwiązań uwzględniając Design.

17.20 - ogłoszenie wyników i rozdanie nagród

Serdecznie zapraszamy, wstęp wolny. Więcej informacji o TechnologyCup:

W maju tego roku w Comarch Technologies rozpoczęliśmy pierwszą edycję konkursu TechnologyCup, który cieszył się sporym zainteresowaniem osób szczególnie zaangażowanych i pomysłowych w zakresie innowacyjnych rozwiązań HW-SW. Przed nami ostatnia prosta i finał konkursu. W związku z czym możemy zdradzić kilka informacji, które wprowadzą Was w ogrom pracy, która została wykonana.

Ludzie i innowacja

TechnologyCup to przede wszystkim Ludzie, Pomysły, Sprzęt i Czas. To konkurs, który pokazuje co drzemie w ludziach. Ludzie, o których mowa, to przede wszystkim uczestnicy. Konkurs skierowany był głównie do studentów oraz absolwentów (do dwóch lat od ukończenia studiów). Dostaliśmy kilkadziesiąt zgłoszeń , z których do ścisłego finału zakwalifikowaliśmy 9 zespołów i ich autorskich rozwiązań.

Nasz konkurs to nie tylko jego uczestnicy, to również ludzie, którzy go tworzą: jury, specjaliści i doskonałe techniczne wsparcie dla uczestników, kilkanaście osób wspierających organizację oraz współpracę z partnerami, a na koniec również nasi partnerzy technologiczni i medialni.

Kategorie

Rywalizacja TechnologyCup odbywa się w trzech kategoriach health device: urządzenia oraz aplikacje wspierające lub monitorujące stan zdrowia człowieka; smart gadget: urządzenia oraz aplikacje ułatwiające życie człowieka oraz open project: urządzenia oraz aplikacje mające wpływ na otaczające nas środowisko.

Nagrody

Ten konkurs to ponad 100 ufundowanych przez partnerów oraz głównego Organizatora pomocy naukowych: https://technologycup.pl/prize.html , a The best is yet to come.

Czas

206 dni, 7 miesięcy, 29,4 tygodni oraz 4944 godzin pracy. Tyle czasu w sumie upłynie od 22 maja, w którym rozpoczęta została rejestracja projektów, do 18 grudnia, kiedy odbędzie się Gala Finałowa. To ponad 10 tysięcy wypitych kubków kawy i herbaty, ponad 5 tysięcy litrów wody. Kilkanaście tysięcy posiłków, kilkaset tabliczek czekolady, setki linijek zapisanego kodu, mnóstwo bugów oraz nieprzespanych nocy i dni.

Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy, dokąd nas to zaprowadziło, a przede wszystkim, chcesz poznać te najlepsze projekty – zarezerwuj sobie czas 18 grudnia.

Dodaj komentarz

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum