Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

maj 27th, 2016

Ruszyła rejestracja na The Way Forward Conference 2016!

Kategoria wpisu: - Konferencje, Wszystkie, Wydarzenia: - infusion @ 09:41

 Programujesz, tworzysz grafikę, jesteś entuzjastą najnowszych technologii? A może chciałbyś podzielić się swoim startupem lub zaprezentować innwacyjne rozwiązania najlepszym specjalistom z branży IT?  Jeśli tak, to nie może Ciebie zabraknąć na trzeciej edycji międzynarodowej konferencji The Way Forward! 22 i 23 września 2016 specjaliści z Polski i z zagranicy spotkają się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, by wymienić doświadczenia i poznać najnowsze trendy w świecie technologii.

The Way Forward Community zaprasza na wyjątkową konferencję, podzieloną na dwa bloki tematyczne: pierwszy dla front – end developerów, grafików i UX\UI designerów, drugi poświęcony tematyce programistycznej oraz rozwiązywaniu realnych problemów w tej dziedzinie.

Do udziału w konferencji organizatorzy zaprosili wielu cenionych specjalistów, którzy będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Gościem konferencji będzie między innymi Alena Milutina, jedna z UX designerów Googla, która nie tylko opowie o metodologii Design Sprints ale również poprowadzi praktyczne warsztaty. Jeremy Bibby, expert technologii VR/AR w firmie Infusion w Kanadzie podzieli się wrażeniami programowania na nowoczesne urządzenie AR – Hololens Microsoftu. Urządzenie to będzie można również prztestować podczas konferencji. Takich warsztatów z różnych dziedzin przygotowano znacznie więcej, a na każdym z nich uczestnicy będą mogli wykorzystać swoją wiedzę w praktyce.

Partnerzy oraz sponsorzy konferencji zaprezentują też innowacyjne pomysły na swoich stanowiskach technologicznych. To wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą zaprezentować swoje startupy, roboty i innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Rejestracja JUŻ RUSZYŁA! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy, szczegółowy plan konferencji, informacje o biletach i newsy znajdziesz na http://conference2016.twf.community/

Zobacz video z poprzedniej edycji: https://www.youtube.com/watch?v=sPzQuM4Hj24

Tags: , , , , ,

Dodaj komentarz

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum