Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

Bloguj z nami

Jesteś miłośnikiem technologii informatycznych? Wolny czas poświęcasz na wysyłanie patchów do kernela Linuksa i nie wyobrażasz sobie dnia bez zhakowania przynajmniej jednego serwera, najlepiej należącego da NASA lub CIA? Każdy Twój dzień rozpoczyna się od przejrzenia TechCruncha, The Register, ReadWriteWeb i Technorati? A może inaczej: prowadzisz własny biznes IT, robisz rzeczy wartościowe i jesteś otwarty na dzielenie się swoją wiedzą?

Niezależnie od tego czy płyniesz głównym nurtem branży IT, czy może poszukujesz swojej niszy, jesteś menadżerem, programistą, bądź studentem, Ekipa IT w Krakowie ma dla Ciebie propozycję “nie do odrzucenia”. Od początku istnienia naszego portalu, otwarci jesteśmy na współpracę z ludźmi, którzy w informatyce dostrzegają coś więcej niż kod źródłowy, dokumentację i kontrakty. Tym niemniej dopiero teraz nawiązanie z nami współpracy będzie tak proste jak wysłanie jednego mejla.

Nasza propozycja skierowana jest przede wszystkim do osób, które posiadają blogi dotyczące technologii informatycznych i czują szczególne pokrewieństwo czy to realne, czy zaledwie wirtualne z Miastem Polskich Królów. Jeśli jednak nie posiadasz bloga, droga dla Ciebie nie jest bynajmniej zamknięta - możesz dołączyć do Redakcji IT w Krakowie i blogować bezpośrednio przez nasz portal.

Zatem jeśli posiadasz bloga i chcesz aby Twoje wiadomości pojawiały się na stronie IT w Krakowie, wystarczy aby były one dostępne przez kanał RSS albo Atom i opatrzone etykietą itwkrakowie. Napisz do nas mejla, w którym wyrazisz chęć współpracy, zaakceptujesz reguły Redakcji i sprawa załatwiona.

Alternatywnie, jeśli nie posiadasz bloga, ale chciałbyś dotrzeć do wielotysięcznego środowiska ludzi IT w Krakowie sporadycznie publikując artykuły, wywiady i relacje, słowem – czujesz się potrosze dziennikarzem, napisz do nas i przyjdź na najbliższe spotkanie Redakcji IT w Krakowie.

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum