Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

“Informatyka dla przedsiębiorstw - Nowoczesne metody zarządzania biznesem”.

Inicjatywa IT w Krakowie i VSoft S.A. serdecznie zapraszają na konferencję.

Konferencja odbędzie się 21 czerwca 2007 roku, w godzinach 10:00-15:00, w Auditorium Maximum, przy ul. Krupniczej 35, w Krakowie.

Kierowana jest w szczególności do kadry zarządczej - prezesów, właścicieli, głównych księgowych, kierowników działów sprzedaży - wszystkich tych osób, dla których aktualna i wyczerpująca informacja na temat stanu przedsiębiorstwa jest bardzo ważna w codziennej pracy.

Podczas konferencji zaprezentowane zostanie profesjonalne podejście do metodologii zarządzania i do wspierających technologii informatycznych mających zastosowanie obecnie w przemyśle i biznesie. Celem jej jest pokazanie w jaki sposób nowoczesne rozwiązania informatyczne mogą zwiększać wydajność pracy i ułatwiać codzienną działalność firmy – jak wpływają na pracę - zarówno zarządu, jak i poszczególnych pracowników, usprawniają zarządzanie firmą oraz planowanie rozwoju, co w rezultacie prowadzi do optymalizacji działań, wzrostu zysku firmy i umocnienia pozycji na rynku. W drugiej części konferencji odbędą się prezentacje konkretnych narzędzi informatycznych z rodziny ERP, wspomagających kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem.

Program konferencji:

 • 9:40 - 10:00 - Rejestracja uczestników
 • 10:00 - 10:10 - Słowo wstępne - Anna Deręgowska-Watza Inicjatywa IT w Krakowie
 • 10:10 - 11:00 - Wyzwania stojące przed firmami wdrażającymi systemy ERP (systemy zintegrowanego zarządzania przedsiębiorstwem) - Prof. dr hab. Mariusz Flasiński, MF&Partners Consulting
 • 11:00 - 11:40 - Controlling - narzędzie optymalizacji kosztów działania przedsiębiorstwa - dr Marek Zawołek VSoft S.A.
 • 11:40 - 12:00 - Przerwa kawowa (lunch - zimny bufet)
 • 12:00 - 12:45 - Funkcjonowanie nowoczesnych systemów wspierania produkcji i zarządzania przedsiębiorstwem - Magdalena Świerczyna, VSoft S.A.
 • 12:45 - 13:15 - Nowoczesny CRM (system zarządzania relacjami z klientami) - organizacja wsparcia działów sprzedaży - Robert Nowocień, VSoft S.A.
 • 13:15 - 13:30 - Zdalne nauczanie w podnoszeniu kwalifikacji pracowników - Marta Wołos, Wszechnica UJ
 • 13:30 - 13:45 - Przerwa kawowa
 • 13:45 - 14:30 - Automatyczna identyfikacja (kody kreskowe, RFID) w produkcji i logistyce - Krzysztof Wilkosz, SKK Sp. z o.o.
 • 14:30 - 15:00 - Dyskusja panelowa

Pobierz program konferencji w wersji pdf. Szersze informacje znajdują się również na stronie Initialive for Business Improvement

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONFERENCJI

REJESTRACJA

Konferencja jest bezpłatna, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszą rezerwację (miejsce można zarezerwować mailowo - anna.deregowska at it.wkrakowie.org, telefonicznie - 012 294 71 21 - Anna Deręgowska-Watza lub Magdalena Mędrzak, lub też faxem - 012 294 71 20). Zarezerwuj miejsce już dziś!

Organizatorzy konferencji:

Inicjatywa IT w Krakowie

Inicjatywa IT w Krakowie

VSoft S.A.

VSoft S.A.

Partnerzy konferencji:

Wszechnica UJ

Wszechnica UJ

Fundacja UJ

Fundacja dla UJ

SKK Sp. z o.o.

SKK Sp. z o.o.

Patroni medialni:

Wirtualna Polska

Wirtualna Polska

mBiznes.pl

mBiznes

Wydarzenia

  Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum