Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

Misja

Chcemy aby Kraków postrzegany był nie tylko jako dostawca zdolnych informatyków, ale jako centrum myśli i biznesu, z którego innowacja technologiczna promieniuje na zewnątrz. Ma ona powstawać w nowoczesnej, otwartej i odpowiedzialnej społeczności, jaką chcielibyśmy widzieć lokalne środowisko IT.

Nasze Projekty

Śniadania piątkowe z IT Akcja kawa 2007: Konferencja - Nowoczesne metody zarządzania biznesem 2007: IT Staż 2007: Pionierzy technologii IT 2006: Wybory 2006 2006: Badanie IT

Więcej o nas

Portal it.wkrakowie.org

It.wkrakowie.org to portal lokalnej społeczności informatycznej. Jest to punkt informacyjny i przestrzeń dyskusyjna dla profesjonalistów, firm i instytucji z Krakowa oraz okolic związanych z branżą IT. Portal powstał w kwietniu 2005 aby zapełnić lukę w informacjach dotyczących:

  • Komercyjnego sektora IT w regionie
  • Działań firm, uczelni, kół naukowych, nieformalnych grup zainteresowań etc.
  • Prelekcji / Konferencji / Spotkań na terenie Krakowa i okolic
  • Działań rządu i administracji mających wpływ na społeczność IT w Krakowie

Ponadto portal stał się ogólnodostępną platformą wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, jak i lokalnych ogłoszeń. Z tego pierwotnego okresu pochodzi nasz manifest.

Portal it.wkrakowie.org ma około 20.000 odsłon miesięcznie, 5.000 unikalnych użytkowników i wzrost oglądalności rzędu 10% w skali miesiąca. Jak pokazują statystyki, olbrzymia większość gości to stali czytelnicy. Są to głównie ludzie związani ścieżką kariery z branżą IT. 50% gości stanowią studenci. Pozostałe 50% to profesjonalni informatycy: kadra zarządzająca, pracownicy firm oraz pracownicy naukowi (dane z czerwca 2006).

Jeśli chcesz popularyzować naszą ideę, umieść na swojej stronie baner:

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum