Tu jest miejsce na Twoja reklamę! Szczegóły współpracy...

Współpraca

Zapewne wiesz jak ważne w dzisiejszych czasach jest zdobycie doświadczenia i praktyki? A może chcesz poznać ludzi z branży lub po prostu masz ochotę sprawić aby w naszym krakowskim światku zawrzało?

Dobrze trafiłeś, myślimy szybko i odważnie. Dołącz do nas już dziś!

Dobrodziej Ekipy Portalu IT.WKRAKOWIE.ORG

Chcesz wspomóc rozwój portalu IT.WKRAKOWIE.ORG? Zostań naszym Dobrodziejem. Odezwa ta skierowana jest głównie do firm i instytucji.

Patronat medialny

Organizujesz imprezę? Chcesz aby informacja o tym pojawiła się w mediach? Skorzystaj z naszej bezpłatnej oferty - obejmujemy patronatem medialnym różne przedsięwzięcia związane z IT w naszym regionie.

Reklama

Chcesz zareklamować swoją firmę/stronę w naszym serwisie? Codziennie odwiedzają nas rzesze miłośników najnowszych technologii informatycznych. Napisz do nas, poinformujemy Cię o naszej ofercie.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Skorzystaj z subskrypcji, a co miesiąc otrzymasz newsletter zawierający informacje o przyszłych wydarzeniach oraz nowościach w portalu.

Oferta dla firm i instytucji

Proponujemy Państwu współpracę polegającą na sponsorowaniu naszej działalności. W zamian wypromujemy Panstwa firmę lub instytucję w lokalnej społeczności informatycznej. Wiecej

Zaproszenie do Ekipy Portalu

Jeśli jesteś osobą pełną chęci zrobienia czegoś dla portalu to zapraszamy do naszej Ekipy :) Więcej informacji na stronie o nas

Wzajemna promocja

Chcesz zamieścić na swojej stronie nasz baner? Zrób to - umieszczając go na swojej stronie przyczynisz się do rozwoju krakowskiego środowiska informatycznego.

Zainteresowany? Chcesz dowiedzieć się więcej o nas i możliwościach współpracy? Pisz: kontakt - at - it.wkrakowie.org.

Wydarzenia

    Brak wydarzen.

O Nas

Inicjatywa "IT w Krakowie" jest niedochodową i apolityczną organizacją pozarządową. Nasz cel to integracja, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie i regionie.
czytaj więcej

Archiwum